VESTI

22.06.2017.


MAIN STAGE

19:30 – 20:30 – EPILOG
21:00 – 22:30 – ANTHRAX (USA)
23:00 – 00:45 – KERBER
01:00 – 02:30 – ORTHODOX CELTS

GARDEN STAGE

20:00 – 20:20 – ALITOR
20:30 – 21:00 – FOREVER STORM
21:15 – 21:45 – FITNES
22:00 – 23:00 – ELVIS JACKSON (SLO)
23:30 – 00:45 – BUZZCOCKS (UK)
01:00 – 01:45 – DEAD JOKER
02:00 – 03:30 – RITAM NEREDA

EXPLOSIVE DJ STAGE

21:00 – 22:00 – SOFA KRU
22:00 – 23:00 – METHAMYC
23:00 – 00:30 – STOLE EXPERIMENT
00:30 – 02:00 – SALE LIQUID & SOLID
02:00 – 04:00 – JEREMY (ISR)

DEMOLITION STAGE

22:00 – 22:20 – ROK PLANETA (Kraljevo) – izbor organizatora Arsenal Festivala
22:30 – 22:50 – THE COMMANDOS
23.00 – 23:20 – THE FILTERS (Beograd) – Bunt rok festival
23:30 – 23:50 – KREATIVNI NERED (Pančevo)
00:00 – 00:20 – CROSSROAD (Loznica)
00:30 – 00:50 – CORNIX (Banja Luka)
01:00 – 01:20 – TRI KAPLJICE (Novi Sad)
01:30 – 01:50 – HRABRI KROJAČ (Beograd)

23.06.2017.


MAIN STAGE

20:30 – 21:30 – REPETITOR
21:45 – 23:00 – ANA POPOVIĆ (USA)
23:30 – 01:00 – THIEVERY CORPORATION (USA)
01:30 – 03:00 – DARKO RUNDEK (HR)

GARDEN STAGE

20:00 – 20:20 – PUNKREAS (MNE)
20:30 – 21:00 – CRVENI KARTON
21:15 – 21:45 – LARSKA
22:00 – 23:00 – ZVONCEKOVA BILJEŽNICA
23:15 – 00:45 – BRKOVI (HR)
01:00 – 02:00 – PERO DEFORMERO
02:15 – 03:30 – BJESOVI

EXPLOSIVE DJ STAGE

21:00 – 22:30 – DANILO B2B RIBIĆ B2B WHITE
22:30 – 00:00 – HUNCKIE B2B PETAR LAZOVIĆ
00:00 – 01:30 – LUKA VUKOVIĆ B2B IVAN RADOJEVIĆ
01:30 – 03:00 – MARKYZ (ITA)
03:00 – 05:00 – ALEXANDER KOWALSKI (DE)

DEMOLITION STAGE

22:00 – 22:20 – WHITE CITY MASSIVE (Beograd)
22:30 – 22:50 – HURLEUR (Negotin)
23.00 – 23:20 – RANDOM (Beograd) – Bunt rok festival
23:30 – 23:50 – NO NO INSTIGATOR (Zagreb)
00:00 – 00:20 – IRVAS (Beograd)
00:30 – 00:50 – STEEL HORNET (Kragujevac)
01:00 – 01:20 – 21 GRAM (Beograd)- izbor organizatora Arsenal Festivala
01:30 – 01:50 – MOON (Šabac)

24.06.2017.


MAIN STAGE

20:30 – 21:30 – ŠKRTICE
22:00 – 23:30 – SKINDRED (UK)
00:00 – 01:30 – DUB FX (AUS)
01:45 – 03:30 – KKN & KOJOT

GARDEN STAGE

20:00 – 20:20 – ŠPAJZ
20:30 – 21:00 – RASKID 13
21:15 – 22:00 – BOLESNA ŠTENAD
22:15- 22:45 – ELECTRO VAMPIRES (GR)
23:00 – 23:45 – KRALJ ČAČKA
00:00 – 01:30 – DAMIR URBAN (HR)
01:45 – 03:30 – RAMBO AMADEUS
03:30 – 05:00 – GOBLINI

EXPLOSIVE DJ STAGE

21:00 – 22:30 – GORANCHE B2B DGNRK B2B SRECKO DIVIC
22:30 – 00:00 – PAVLE JAKSIC B2B PETROVITZ YU
00:00 – 01:30 – MENE (POBEDNIK BEAT TALENTS )
01:30 – 03:30 – MIHAI POPOVICIU (RO)
03:30 – 05:00 – MARKO VUKOVIC & BOKEE

DEMOLITION STAGE

22:00 – 22:20 – INTOX (Kragujevac)
22:30 – 22:50 – KRILAT I BEO (Beograd)
23.00 – 23:20 – VIVA VOPS (Beograd) – Bunt rok festival
23:30 – 23:50 – EMPATHY SOUL PROJECT (Zrenjanin)
00:00 – 00:20 – GIFT (Novi Sad)
00:30 – 00:50 – BILBORD (Beograd)
01:00 – 01:20 – GUB (Ljubljana)
01:30 – 01:50 – DINGOSPO DALI (Beograd) izbor organizatora Arsenal Festivala

KARTE

Komplet ulaznica za sve tri večeri Arsenala 07 košta samo 2.300 dinara, dok je pojedinačna ulaznica 1.300 dinara.
Na ulazu u festivalski prostor karta za to veče košta 1.500 dinara.

Prodaja ide preko mreže Eventim: